Užpildžiusi anketą tapti nare www.idejupakrante.lt/tapk-nare/ ir sumokėjusi metinę Gintarinės narystės įmoką tu atveri duris į platų mūsų verslo moterų bendruomenės naudų pasaulį.

Mūsų veikla ir renginiai: RENGINIAI 
Plačiau apie narystės sąlygashttps://idejupakrante.lt/index.php/tapk-nare
Meshttps://idejupakrante.lt/index.php  

Išmanių moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“

NARYSTĖS NAUDOS

Kokie PRIVALUMAI būti asociacijos nare arba ką TU GALI būdama jos nare?

 

 1. Tapsi uždaros Facebook grupės “Idėjų pakrantė narės” nare.  Grupėje talpinama informacija matoma išskirtinai tik narėms.
  Nuoroda: uždara Idėjų pakrantės narių grupė 
 • Būsi pakviesta prisistatyti bendruomenei facebook grupėje individualiu „postu“. Maksimaliai išnaudok šią galimybę. Įkelk save ir veiklą reprezentuojančias nuotraukas, logotipą, nuorodas į interneto svetainę/e-shop/facebook/instagram puslapius, trumpai papasakok apie save, verslą arba dar tik planuojamą veiklą, kokių lūkesčių vedina prisijungei prie mūsų bendruomenės. Jei esi idėjų generavimo stadijoje – galėsi papasakoti, kokios pagalbos ieškai: konsultacijų, patarimų, kontaktų, būsimų verslo partnerių ar projekto pagalbininkų. Jei turi noro aktyviau prisidėti prie asociacijos organizacinės veiklos – paminėk tai.
 • Pirmoji sužinosi, kokia veikli moteris papildė asociacijos gretas ir susipažinsi su nauja nare perskaičiusi prisistatymo žinutę facebook grupėje. Pakviesk naujokę kavos, išbandykite viena kitos paslaugas, apsikeiskite rekomendacijomis ir patarimais. Atraskite bendradarbiavimo galimybių, inicijuokite bendrus  projektus, konsultuokite viena kitą.
 • #GimtadieniųKLUBAS. Būsi pasveikinta gimtadienio proga, bei galėsi siųsti šilčiausius linkėjimus šia proga kitoms narėms.
 1. #Naujienos. PIRMOJI SUŽINOSI AKTUALIAS naujienas apie asociacijos organizuojamus arba rekomenduojamus renginius, mokymus, seminarus, miesto/šalies/tarptautinius projektus ir finansavimo galimybes, verslui svarbias naujoves, prasmingas socialines iniciatyvas, narių bendrus projektus. Informacija tave pasieks facebook kanalais ir el.paštu.
 2. Galėsi išnaudoti reklamai ASOCIACIJOS TURIMUS VIEŠINIMO KANALUS. Juose, suderinę su mumis, gali skelbti bendruomenei vertingą informaciją:
 1. #Mano pasiekimai. Galėsi pristatyti savo verslo naujienas, pasiekimus, veiklos plėtrą, karjeros pokyčius, organizuojamus renginius, parodas, kuriose dalyvauji ir vykdomus projektus.
 2. #Rask partnerių. Galėsi surasti partnerių bendriems projektams, investuotojų, naujų klientų, darbuotojų, kolegių, svajonių darbą ir papildomus pajamų šaltinius.
 3. #SPECIALŪS pasiūlymai. Skelbk akcijas, išpardavimus, pristatyk naujas kolekcijas ir sezono naujienas. Gauk didesnį pasiekiamumą siūlydama tik narėms skirtą specialią nuolaidą, papildomą vertę ar nemokamas paslaugas. Išbandyk kitos narės paslaugas ir parašyti rekomendacijas. Keiskitės paslaugomis „barteriniu principu“. Kviesk nares tapti paslaugų testuotojomis, naujų gaminių degustatorėmis, slaptomis pirkėjomis ir kt. Vykdyk apklausas apie tai, kaip patobulinti savo paslaugą ar prekę, sužinok, ko ieško tavo potencialios pirkėjos.
 4. #Užpildyk ir maksimaliai išnaudok reklamai savo narystės anketą, kurios duomenys viešinami asociacijos duomenų bazėje.
 5. #Organizuok. Galėsi pakviesti nares į savo paslaugų pristatymą, degustaciją, ekskursiją įstaigoje, biure ar organizacijoje.
 6. #Dalinkis. Facebook kanalais dalinkis vertingais mokymais, rekomenduok renginius, vertingus lektorius, skelbk verslui aktualią informaciją, naujus straipsnius, pokyčius įstatyminėje, mokesčių ar teisinėje bazėse, rinkos naujoves, išmanias technologijas ir kūrybingus sprendimus.
 7. #Klausk ir gauk. Mūsų narių tarpe yra pačių įvairiausių profesijų ir verslų atstovės (nuo buhalterės iki teisininkės, nuo projektuotojos iki marketingistės, nuo fotografės iki psichologės). Ieškok rekomendacijų, patarimų, konsultacijų, kontaktų rūpima tau tema.

 

KARJEROS IR VEIKLOS GALIMYBĖS

 1. #TAPK LEKTORE. Suteiksime galimybę pasimatuoti „lektorės“ kurpaites ir pravesti seminarą, mokymus ar kūrybinį workshop‘ą. Galime apjungti kelias nares į bendrą renginį. Kreipkis – padėsime su renginio viešinimu, aprašymu ir paskelbimu.
 2. #SAVANORYSTĖ. Prisijunk prie asociacijos organizacinės komandos ir prisidėk prie kilnios mūsų misijos „Skatinti moterų verslumą ir savarankiškumą“ įgyvendinimo. Įgyk patirties organizacinėje veikloje ir atrask save naujame amplua. Kviečiame prisidėti prie įvairiapusiškos ir aktyvios asociacijos organizacinės veiklos šiose srityse: renginių organizavimo, projektų valdymo, paraiškų rengimo, rinkodaros, viešinimo, rėmimo paieškos, bendruomenės kūrimo srityse. Pagalba reikalinga nuo didžiųjų darbų formuojant renginio koncepciją iki mažųjų užduočių įgyvendinimo (pvz.: fotografuoti renginius, viešinti juos socialiniuose tinkluose, maketuoti vizualus, savanoriauti renginių metu, padėti ieškant rėmėjų, tarpininkauti randant partnerius, patalpas, lektorius, administruoti interneto svetainę, rengti straipsnius ir kt.). Išmokysime subtilybių, kurios praves ir tavo asmeniniame versle. Laukiame tavo žinutės.
 3. Įsijunk į iniciatyvą #NARIŲ susitikimai. Šių susitikimų esmė – savarankiškai susiorganizuoti susitikimą su kita asociacijos nare (duok sau pažadą susitikti bent su trim narėmis J ). Susipažink su jų veikla, pristatyk savąją, inicijuokite bendrus projektus, generuokite idėjas asociacijos ateičiai ir plėtrai. Būtinai užfiksuoti susitikimą bendra nuotrauka ir aprašykite tai uždaroje Facebook grupėje „Idėjų pakrantė“ narės.
 4. Dalyvauk renginių cikle #NARĖS lanko NARES. Kviesk nares į savo darbinę aplinką ir pristatyk plačiau savo veiklą, jos specifiką, sėkmės istoriją, dalinkis patarimais ką darytum kitaip, ieškok patarimų  ir sprendimų. Pati aktyviai dalyvauk kitų organizuojamuose prisistatymuose, patirk, išbandyk, išmok kažką naujo.
 5. Dalyvauk #Išmani kava Tai trumpi susitikimai, kuriuose sprendžiamai aktualūs klausimai. Vyksta pietų metu arba po darbo. Pasiūlyk klausimą, rezervuok staliuką kavinėje, skelbk datą ir vietą ir prasmingai leisk laiką su kava kolegių būryje.
 6. #Dalyvauti didžiausiame ir vertingiausiame asociacijos metų renginyje – „Tarptautinis išmanių moterų FORUMAS“ (#Smartwomen). Tavęs lauks – tarptautiniai lektoriai, praktiniai mokymai, workshop‘ai, išmanūs stendai ir aktyvi kontaktų mugė. Maksimaliai išnaudok dalyvavimą forume – tapk rėmėja/partnere ir pristatyk save stende, paruošk dovanas dalyvėms, pristatyk save forumo reklamos kanaluose. Kadangi forumui ruošiamasi ištisus metus, tu jau dabar gali įsitraukti į jo organizavimą. Reikalinga plati pagalba: galvojant tematiką, ieškant lektorių, dėliojant forumo turinį ir koncepciją. Taip pat ieškant patalpų, maisto tiekėjų, rėmėjų, fotografų, rengiant sutartis, rašant straipsnius, viešinant media kanaluose, kuriant maketus, ieškant praktinės sesijos rengėjų, gaminant reklaminę ar dalomąją medžiagą, ruošiant padėkos dovanas, dekoruojant ar puošiant dalyves ir t.t. Plačios savęs realizavimo ir atradimo galimybės!
 7. #VERSLUMO mokymai. Įsijunk į rudens „Klaipėdos moterų verslumo skatinimo mokymų ciklą“ kaip dalyvė arba prisijunk prie organizacinės komandos.
 8. #Dalyvauk kituose asociacijos organizuojamuose seminaruose, mokymuose ar neformaliuose kūrybiniuose susitikimuose, kelionėse ir išvykose.
 9. #Įsijunk į „Idėjų pakrantės“ organizuojamas socialines akcijas.
 10. #Kontaktuok. Renginiuose turėk vizitinių kortelių, bukletų, maksimaliai stenkis susipažinti su naujomis narėmis, ieškok bendrų sąlyčio taškų.
 11. #Džiaukis ir kartu švęsk asociacijos gimtadienį SAUSIO 18 dieną! Dalyvauk kaip dalyvė arba prisidėk prie organizavimo.
 12. #Prisidėk prie mūsų misijos įgyvendinimo skirdama ir kviesdama kitus skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio asociacijos veiklai.
 13. #Padėk mums tobulėti užpildydama „ANONIMINĘ vertinimo anketa“, kurią siunčiame po kiekvieno renginio.
 14. #BŪK AMBASADORE. Mūsų asociacijos sėkmė ir pridėtinė vertė yra viešumas, dalinimasis ir rekomendacijos. Būsime dėkingos, jei viešinsi mūsų misiją, veiklas, renginius ir iniciatyvas spausdama „like/share“, kviesdama koleges ir drauges į mūsų asociacijos gretas ar renginius. Viešų renginių aprašymus gali drąsiai skelbti savo facebook sienoje, miesto facebook grupėse, atspausdinti ir kabinti savo įstaigos/įmonės ar bendruomenės skelbimų lentose.
 15. TOBULĖK, PAŽINK, KURK, ATRASK IR ĮGYVENDINK SVAJONES!

 

Išmanių moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ TIKSLAI:

o Įkvėpti moteris, išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą;
o Skatinti mažus verslus turinčias moteris sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas;
o Pastūmėti ieškoti netradicinių idėjų ir specifinių verslo nišų;
o Suburti aktyvių verslu besidominčių moterų bendruomenę Klaipėdos regione;
o Skatinti Asociacijos nares bendradarbiauti tarpusavyje ir susirasti naudingų verslo kontaktų, verslo partnerių ir kolegų;
o Organizuoti mokymus, seminarus ir konferencijas, skatinančias verslumą.

#Sharing is caring

www.idejupakrante.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Šiame dokumente skelbiama informacija yra intelektinė asociacijos „Idėjų pakrantė“ nuosavybė. Skyrėme daug laiko, energijos ir pastangų ją parengti. Būsime dėkingos, jei prieš viešinant šį dokumentą raštu pasitarsite su mumis.