Parama

Mūsų asociacija, kaip žinia, yra ne pelno siekianti organizacija, turinti paramos gavėjo statusą Jei dar nesate skyrusios savo 2%, kviečiame Juos paskirti kaip investiciją į pagalbą Jūsų verslui!
– 2 procentai gyventojų pajamų mokesčio gali vėl grįžti Jums! Tereikia tinkamai juos investuoti. Deklaruodamos praėjusių metų pajamas 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skirkite verslias Klaipėdos moteris vienijančiai asociacijai „Idėjų pakrantė“. Jūsų parama taps svariu postūmiu rengiant seminarus, konsultacijas ar susitikimus verslus kuriančioms ar planuojančioms kurti moterims”.
– Skirti 2% labai paprasta – tereikia žinoti juridinio asmens kodą 304167882! O prisijungti prie EDS sistemos lengviausia per savo elektroninę bankininkystę. Pabandykite, Išmaniosios!
KAIP TĄ DARYTI:
1. Prisijungus prie EDS (pvz. per savo elektroninę bankininkystę), pasirinkti “Paramos skyrimas”. Paramos gavimo forma FR0512.
2. Tada pasirinkti “Pildyti internete” variantą su gaubliuku.
3. Ten jau automatiškai bus supildyti visi asmeniniai duomenys.
Tad užtenka įrašyti juridinio asmens numerį 304167882 ir kiek % skiri (pvz.: galima asociacijai skirti 1 proc., o kitą procentą pvz.: Globos namams).
5. Patikrinti ar nėra klaidų paspaudžiant raudoną šauktuką ir spausti “PATEIKTI”.
Viskas! Ačiū Jums!