Išmanių moterų asociacija "Idėjų pakrantė" 

Skambinkite mums: +37065609042 

 Elektroninis paštas: info@idejupakrante.lt

Narystė asociacijoje

„IDĖJŲ PAKRANTĖ“ Klaipėdos Išmanių moterų asociacijos narėmis galite tapti užpildžiusios šią anketą, kurioje rasite taisykles ir sąlygas.

Forumas, 2017

Paskelbtas bilietų pardavimas į Išmanių moterų forumą 2017

Surask mus facebook

Visa aktuali informacija facebook puslapyje, prisijunkite ir bendraukime!

Kontaktai

Turi idėjų? O gal reikia pagalbos sprendžiant verslo klausimus? Kreipkitės, stengsimės padėti!

 

Klaipėdos Išmanių moterų VERSLUMO MOKYMŲ PROGRAMA

Tai intensyvus, 5 praktinių mokymų ciklas, orientuotas į moteris, norinčias startuoti versle arba gilinti žinias ir plėtoti jau turimą verslą. Sudalyvavus bent 4 iš 5 mokymų bus įteiktas mokymų baigimo pažymėjimas, patvirtinantis apie įgytas kvalifikacines žinias.

Įžanginiuose visos dienos mokymuose sužinosite apie itin efektyvią metodiką verslo idėjų generavimui, kurią galima pritaikyti tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus projektuose, siekiant, kad paslauga/ prekė / projektas maksimaliai atitiktų vartotojo lūkesčius ir sugeneruotų maksimalią naudą.
Vėlesniuose mokymuose praktiškai sužinosite, kokias inovatyvias rinkodaros priemones taikyti versle? Kas lemia efektyvius pardavimus? Kokie yra įtikinančio bendravimo metodai? Baigiamajame visos dienos renginyje visas dėmesys bus skiriamas asmeninių savybių ugdymui, kurios būtinos kaip oras mums, verslo moterims.

MOKYMŲ TEMOS IR DATOS:
2017 09 30. Mokymai su praktiniais užsiėmimais „Verslo idėjų generavimas. Inovacijų dirbtuvės. Design Thinking metodas“. Įžanginis visos dienos renginys su pietų pertrauka (Trukmė: 10 – 19 val).
Design Thinking metodas - leidžia apjungti technologijas, verslą, žmogiškąsias vertybes, kad būtų surastas skirtingus kriterijus atitinkantis problemos sprendimas. Įgyjami įgūdžiai, padedantys atsiskleisti kūrybiniam potencialui. Išmokstama įžvalgas bei nuojautas transformuoti į struktūrizuotas ir pritaikomas idėjas; Išmokstama į problemas pažvelgti kaip į galimybes ir sprendimų ieškoti kūrybiškai;
2017 10 10. „Inovatyvi rinkodara. Išmaniųjų technologijų, app'sų, socialinės medijos galimybių išnaudojimas versle“. Mokymai su praktiniais užsiėmimais (Trukmė 17.30 – 20.30 val).
2017 10 17. „Efektyvūs pardavimai“. Mokymai su praktiniais užsiėmimais (Trukmė 17.30 – 20.30 val).
2017 10 24. „Įtikinantis bendravimas“ Mokymai su praktiniais užsiėmimais. Dėmesio pritraukimas ir išlaikymas derybose, verslo susiitkimuose. Viešas kalbėjimas ir kūno kalba. (Trukmė 17.30 – 20.30 val).

Mokymai „Asmeninės savybės versle, saviugda, motyvacija. Komandos formavimas ir lyderystė“. Baigiamieji visos dienos mokymai su praktiniais užsiėmimais ir pietų pertrauka (Trukmė: 10 – 19 val).

LEKTORIAI: patyrę savo srities profesionalai. Netrukus skelbsime galutinį lektorių sąrašą.

KAINA. Viso mokymų ciklo (penkių mokymų) simbolinis mokestis dalyvei - 20 Eur. Įskaičiuota: 5 mokymai (2 mokymai visos dienos trukmės, 3 mokymai po 3 val. vakare), lektoriai, patalpos, priemonės, sertifikatai, maistas ar užkandžiai, gėrimai.

KAIP DALYVAUTI MOKYMUOSE?
1. REGISTRUOKITĖS: https://goo.gl/vv3irb
2. Tuomet sumokėkite 20 Eur dalyvės mokestį banko pavedimu į asociacijos sąskaitą:

Gavėjas: Asociacija „Idėjų pakrantė“
Įmonės kodas: 304167882
Banko pavadinimas: Swedbank AB
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr.: LT527300010145924271
Mokėjimo paskirtis: pvz.: Vardas, Pavardė, mokymų ciklas.

3. Gavę informaciją iš banko apie įvykdytą mokėjimą per 1-2 dienas Jums el. paštu išsiųsime patvirtinimo laišką apie SĖKMINGĄ registraciją į „Klaipėdos išmanių moterų verslumo mokymų ciklą“.

Organizatorius: Asociacija „Idėjų pakrantė“. Klauskite drąsiai: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  +37061041276.

*Dalyvės mokestis negrąžinamas.
** Šie mokymai rengiami įgyvendinant neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą "Klaipėdos miesto moterys, norinčios pradėti savo verslą ar plėtoti esamą", kurį iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

 

~

........................................................................................................................................................................................................................................................................................

 


Dėkojame Išmanių moterų forumo 2017 rėmėjams ir dalyviams

Gegužės 9-osios  forume pranešimus skaitė verslo konsultantas, vadybos praktikas ir lyderystės mokymų treneris Gintaras Ignatavičius, komunikacijos ir rinkodaros ekspertas Linas Šiautkulis, sertifikuotas vadybos konsultantas, mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas, kvepalų kūrimo virtuozas Aistis Mickevičius, neseniai knygą apie startuolių sėkmės istorijas išleidęs Donatas Jonikas.

Neatsitiktinai antrą kartą asociacijos „Idėjų pakrantė“ organizuojamame forume tiek daug pranešėjų vyrų. Šių metų reginio šūkis „Vyrai, įkvėpiantys moteris“. Iš renginio išmanios moterys išsinešė dar ilgai jų veikloje lydėsiantį įkvėpimą, o prie forumo organizavimo prisidėjo ir gausus būrys rėmėjų:

Renginio Mecenatas:

Išmanių moterų forumas 2017ALFAROMEO – tai svajonių automobilis, net išrankiausiai damai (Krasta Auto).  Su naująja šios šeimos porele  Stelvio ir  Giulia buvo galima susipažinti gyvai ir net užsiregistruoti pasimatymui su vienu ar kitu, o gal net abiem.  Ačiū už suteiktas galimybes ir puikų, jau antrus metus trunkantį, bendradarbiavimą.

Renginio Generalinis rėmėjas:

Build stuff  –  tarptautinių konferencijų organizavimo profesionalai. Jūsų finansinis indėlis buvo didelė paspirtis Forumo biudžetui, o kuprinės bei išmanieji telefonų valikliai naudingi ne tik IT vyrams, bet ir išmaniosioms moterims .

Sinners Burgers –  geriausių „burgerių“ Klaipėdoje gamintojai (ne veltui jų pavadinimas nuodėmėm apipintas ir velnio uodega apraizgytas). Ačiū  už pakvietimus pietums ar vakarienei, kai norisi ko nors neįprasto, bet artimo mūsų skoniui su ypatinga nuolaida. O, laimės sausainėliuose rastos citatos, manau, kiekvienai iš mūsų tarsi kelrodė žvaigždė šios akimirkos veiklai.

ID studija – atskleidžia kiekvienos moters individualumą ir sukuria jai labiausiai tinkantį stilių. Ačiū už nupudruotas nosytes ir ryškias lūpas, kurios  tapo tarsi vizitine Forumo moterų kortele.

Gėlių salone "Meilenė" net ir gūdžią žiemą pakvimpa rojaus žiedais.  Ačiū už pavasariu kvepiančias ir spalviškai puikiai derančias kompozicijas.

Auto Gelbėtojai – kelyje bėdos ištikta dama pirmiausiai nori pamatyti būtent juos. Specialūs kuponai skubančioms, bet vis dar ratų nepasikeitusioms, damoms (nenuostabu, Forumo dieną sulaukėme sniego). Tą už jus gali padaryti įmonės  vyrukai Jūsų kieme, kol jūs lepinatės puodeliu kavos ar įkvėpiančia knyga.

Dizaino Pasaulis – netradicinių vizualinių sprendimų kūrėjai.  Ačiū už foto sienelę, kuri tapo puikiu renginio akcentu.

Sofijos Migdolai – dangiško skonio gardumynai Jūsų šventei. Specialiai šiam renginiui kurti levandų spalvos, aviečių skonio desertai, kurie tirpo burnoje, sąlo širdyje ir nepaliko abejingų savo  nepriekaištinga išvaizda.

Rėmėjai
Zinzino Coffee – kvapni šviežia kava, espreso kavos aparatai, arbata ir priedai. Pati skaniausia ragauta kava, kurios subtilus skonis ir nuostabus aromatas violiojo moteris taip, kad kai kurios neatsispyrė antram ar net trečiam puodeliui.

Young Living –  aukščiausios kokybės eterinių aliejų gamintojas visame pasaulyje. Ačiū už kvapus, kurie svaigino, tonizavo, spalvino ir viliojo. Iki pat renginio pabaigos jų dėka moterys dar buvo gyvybingos ir kupinos jėgų bei noro veikti.

Aukra Maritime - jūrinių konstrukcijų iš plieno ir aliuminio lydinių gamintojai Klaipėdoje.  Vyriška  logika ir šaltas protas - pagalba pačiu kritiškiausiu metu ir problemų sprendimas čia ir dabar.

Kosmetologė Vilma Žebrauskienė – po jos atliekamų grožį puoselėjančių procedūrų jūsų odos švytėjimui neliks abejingų. Ypatingas pasiūlymas Išmaniosioms moterims, manau nepaliks abejingų profesionalo rankoms ir patirčiai.

Parduotuvė Aušra Moda – Nauja parduotuvė Klaipėdoje (Debreceno g. 61, Klaipėda). Tai vieta, kur visada rasite, kuo paįvairinti savo garderobą.

Vijos Marketingo Konsultacijosefektyviausi rinkodaros, reklamos, grafinio dizaino sprendimai Jūsų verslui. "Vijos konsultacijos" pasirūpino renginio komunikacija, reklama, rinkodaros sprendimais, vizualika, paruošė iškalbingus tekstus, konsultacijas ir kuravo organizacinius klausimus.

Bzz..travel – pašėlusiai smagios ir įsimintinos ekskursijos po Klaipėdą, Europą ir visą pasaulį. Ačiū Bzz..travel sąvininkei Anitai Špakauskei, už  kupiną atradimų, žinių, įkvėpimo kelionę po Forumą, kuriai puikiai vadovavo.

Dizainerė Lina Ličkienė - Forumo grafinių sprendimų kūrėja. Puikus darbas buvo pastebėtas ir pagirtas pranešėjo, verslo tendencijų prognozuotojo, Justo Gavėno.

DNB – bankas, kuris viską apgalvoja iki smulkmenų. Ačiū už atributiką, kuri naudinga kiekvienai moteriai tiek renginio metu, tiek po jo.

Išmanioji sveikatos akademija -  rūpestis, subtilus priminimas darbo knygos įrašuose, kad moteris mylėtų save, rūpintųsi savo sveikata, būtų aktyvios ir nesustabdomos. Juk sveika ir laiminga moteris – laiminga visa ją supanti aplinka.

Grožio akys – profesionalės, savo darbą mylinčios, moterų veiduose grožį kuriančios, konsultuojančios ir pasidalijančios savo žiniomis ir patirtimi specialistės. Forumo vedėjos ypatingai dėkoja visažistėms Astai ir Kristinai už joms sukurtą renginio įvaizdį.

Apollo boulingas – tai vieta, kur azartas, judesys, taiklus smūgis  gali atnešti didžiulį pasitenkinimą ir puikų laiko praleidimą draugų ar bendraminčių apsuptyje. Ačiū už pakvietimus Išmaniosioms išbandyti, kas nebandė, ar pasitobulinti, kas jau žaidžia boulingą.

MiKa grožio dirbtuvėlės – manikiūras, pedikiūras, blakstienų išryškinimas, antakių dizainas, makiažas - visa tai Jums padarys puiki savo srities specialisčių komanda. Ačiū už specialias nuolaidas Forumo dalyvėms.

epic Linen – namų tekstilė iš lino. Ačiū už kokybiškus lininius maišelius, kurie iškeliavo tiek pas lektorius iš Vilniaus, tiek liko ir Klaipėdoje – Mero rankose.

Bartenderis – baro virtuozas, kokteilių karalius, puikus šoumenas. Dėkojame už ypatingus, tik Forumui sukurtus kokteilius, kurie ne tik puikiai atgaivino, bet ir nuostabiai atrodė, dieviškai kvepėjo.

VIVI – tai lietuviška, natūrali, biologiškai aktyvi produkcija. Ačiū už dovanėles kiekvienai Forumo dalyvei.

Šokių klubas Cafe Latino – šokiai suaugusiems; poriniai pramoginiai; solo linijiniai moterims; šokiai su profesionaliu šokėju; individualios šokių pamokos; vestuvių šokis. Ačiū už suteiktą galimybę nemokamai apsilankyti ir išbandyti vieną iš siūlomų paslaugų.

Spaustuvė Reklamos sprendimai – Forumo reklaminių plakatų, dalyvio kortelių, bukletų spaustuvininkai. Ačiū už suteiktą patrauklią nuolaidą šioms paslaugoms.

Aureart - su didele meile, tikro rankų darbo, unikalūs gaminiai, skirti vaikams, šeimai, draugams, namams. Ačiū už išskirtinius raktų pakabukus kiekvienai dalyvei.

Neringa Stankūnienė (Neolife) – konsultacijos, pagalba ir patarimai,  kaip jaustis puikiai, energingai, atrodyti gražiai bei sveikai.

Holistiniai masažai – tai dovana tavo kūnui ir sielai. Ačiū už galimybę pasilepinti moterims su žymia nuolaida.

 

Visų jų dėka jau tradicija tampantis „Išmanių moterų forumas“ buvo įspūdingas!

Sprendimą kurti verslą Lietuvos moterys dažnai atidėlioja dvejodamos savo žiniomis. Laimei, informacijos spragas užpildo specialiai moterų verslumui skatinti skirti renginiai ir projektai. Vienas tokių netrukus suburs ir verslias Klaipėdos regiono moteris. Antrą metą iš eilės uostamiestyje organizuojamas „Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017”.

 

VIETA: Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė (Pilies g. 4, Klaipėda).

DATA: 2017 m. gegužės 9 d., 16 val.

TEMA: Verslumo paslaptys: motyvacija, ateities tendencijos, pardavimai, rinkodara, komunikacija?“

BILIETO KAINA 20 €, Asociacijos „Idėjų pakrantė“ narėms bilieto kaina 12 €. 

Ne paslaptis, kad savo verslo imtis norinčios ar jau verslaujančios Klaipėdos regiono moterys žadina vyrų smalsumą. Į moterų profesinių ir asmeninių įgūdžių tobulinimo užsiėmimus neretai bando prasmukti ir stipriosios lyties atstovai. Pradžioje bandydavome išsisukti nuo vyrų draugijos, galiausiai pakeitėme taktiką ir į moterims skirtą renginį „Klaipėdos regiono išmanių moterų forumas 2017“ nusprendėme pakviesti visą vyrų desantą. Šiemet dauguma renginio pranešėjų – vyrai: verslo konsultantas, vadybos praktikas ir lyderystės mokymų treneris Gintaras Ignatavičius, komunikacijos ir rinkodaros ekspertas Linas Šiautkulis, sertifikuotas vadybos konsultantas, mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas.

RENGINIO IŠSKIRTINUMAS

„Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017“ skirtas verslioms moterims, kurios planuoja kurti savo verslą, plėsti jau turimą veiklą ir ieško naujų verslo nišų. Renginys išsiskiria sistemiškai sudėliota programa, nes atėjusios su verslo idėja dalyvės išeis su motyvacija ir planu, kaip tą įgyvendinti!  Didžiulę patirtį turintys lektoriai ir sėkmingi verslo atstovai pasidalins verslumo paslaptimis ir praktiniais patarimais rinkodaroje, pardavimuose, komunikacijoje ir pristatys ateities verslų tendencijas. Išmanioje kontaktų mugėje bus galima užmegzti vertingų kontaktų su potencialiais verslo partneriais ir klientais.

Jau antrus metus vykstantis "Išmanių moterų forumas 2017" kasmet pritraukia daugiau nei 100 renginio dalyvių, būrį rėmėjų ir partnerių. Forumas sulaukia visuomenės susidomėjimo ir žiniasklaidos dėmesio. Anot 2016 metais vykusio renginio dalyvių: „Išmanių moterų forumas paliko didelį įspūdį, nes iš kitų panašių renginių išsiskyrė verslia ir optimistine renginio nuotaika, įkvepiančiais pranešimais, profesionaliu organizaciniu darbu bei dešimtimis užsimezgusių naujų verslo kontaktų ir partnerysčių“.

KĄ SUŽINOSITE?

  • Kaip įsimintinai ir vienu žodžiu pristatyti save pirkėjams, partneriams ir investuotojams?
  • Kaip suvaldyti dėmesį ir įtaką versle bei asmeniniame gyvenime?.
  • Kokios yra ateities tendencijos, kurios lems verslo sėkmę?
  • Kaip motyvuoti save verslo startui ir judėti pirmyn po pirmųjų nesėkmių?
  • Kokių verslo paslapčių galime išmokti iš vyrų?
  • Ir svarbiausias klausimas - kas įkvepia mus, moteris, judėti pirmyn ir kurti?

Platesni pranešimų aprašymai ir detali programa čia: https://www.facebook.com/events/1593830027324638/

~

Plačiau apie 2016 metais vykusį pirmąjį forumą „Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2016”.

Asociacija "Idėjų pakrantė"„Barclays“ banko Jungtinėje Karalystėje atlikto tyrimo duomenimis 42 procentai moterų verslininkių  pradėjusios savo verslą besąlygiškai tikėjo jo suklestėjimu. Tačiau apie verslo pradžią dar tik svarstančias moteris dažnai kamuoja dilema, nuo ko pradėti.  Nors pastaruoju metu sąlygos moterims vystyti verslo idėjas tapo žymiai palankesnės, silpnąją lytį realizuoti savo idėjas stabdo nuostata, kad jos pristigs žinių.

„Naujam verslui sunkiausiai įsisprausti į rinką ir paskelbti žinią apie save. Rinkdamosis į verslumą skatinančius renginius, moterys gali palengvinti ir sutrumpinti šį procesą. Tokiuose susibūrimuose pasisemiama ne tik įvairiapusių žinių, o ir užmezgami naujam verslui gyvybiškai svarbūs kontaktai. Kuom verslas verslui gali būti naudingas, kaip buriantis palengvinti mažų įmonių kelią į verslo olimpą ir planuoju papasakoti savo pranešime gegužės 10 d. forumo dalyvėms“, – atviravo viena iš renginio organizatorių Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.

Jurgita yra forumą organizuojančios verslių Klaipėdos regiono moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ valdybos pirmininkė. Organizacija buvo įkurta norint įkvėpti moteris išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą, o jau vykdančias veiklą pastūmėti sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas. Kurti asociaciją pajūrio moterys suskato po 2015 m. pavasarį didžiuosiuose šalies mietuose vykusio mokumų ciklo „Išmani moteris“. Kaip tik jis paskatino ir pačią Jurgitą realizuoti kurį laiką brandintą jūrinių dovanų verslo idėją.

Kad moterims būtina profesionalų paskata, neabejoja ir forumo partnerio VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai. O, kad verslo idėjos greičiau taptų realybe, būtina pasitelkti išmanias technologijas.

„Verslui būtina sekti naujoves, jas pritaikyti savo veikloje. Patarimai ir įžvalgos iš patyrusių verslininkų suteikia galimybę greičiau ir efektyviau priimti sprendimus bei suprasti esamą rinkos situaciją“, - pažymi VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Raminta Kaleinikaitė.

Kaip versle pasitelkti išmanumą, forumo metu papasakos MONONY prekinio ženklo įkūrėja Ineta Česnulevičiūtė, įgyvendinusi vaikiškų drabužių ir vaikų mados vakarėlių verslo idėją. Forume – moters įžvalgos apie skaitmeninio verslo privalumus bei trūkumus ir apie tai, kurią verslo kryptį pasirinkti – internetinę prekybą ar tiesioginius pardavimus.

Asociacija "Idėjų pakrantė"

Nutrūktgalviškų startuolių vystytoja Reda Pazdrazdytė įtinkins moteris, kad net aplinkinių nuostabą keliantys verslo planai pasinaudojus minios finansavimo principu (angl. crowdfunding) gali gauti reikiamų lėšų ir būti įgyvendinti. Reda – nekilnojamojo turto bendruomeninių projektų vystytoja, projekto MB „Svencelės bendruomenė“ vadovė, investicinio projekto Islands.lt viena iš įkūrėjų.

Kaip išsiaiškinti, ar planuojama verslo idėja bus sėkminga, kaip identifikuoti pirkėjų mėgstamus ir jiems kuriančius vertę produktus, atviraus lektorius, patyręs koučeris, Aleksejus Žaltovski, žinomas kaip projektų „Talentų karta“, „Atradimai.lt“ bei „LapinoSkrynia.lt“ įkūrėjas.

O kad sunkiame verslo kūrimo procese moterys neprarastų motyvacijos, suklupusios atsistotų ir eitų toliau, įkvepiantį pranešimą „Čempionais per naktį netampama“ skaitys 17 metų vadovavimo patirtį turinti neurolingvistinio programavimo licencijuota trenerė, tarptautinių derybų komandų lyderė, patyrusi koučerė ir VICTORY CODE prekinio ženklo įkūrėja Viktorija Česonytė.

Už galimybę forume suburti verslias Klaipėdos regiono moteris asociacija „Idėjų pakrantė“ dėkoja generaliniam renginio rėmėjui  - automobilių verslo pradininkui Lietuvoje KRASTA AUTO KLAIPĖDA. Bendrovė ne tik parėmė renginį, o ir suteikė jo dalyvėms galimybę nemokamai išbandyti naujutėlaitį, išskirtinai moterišką visureigį FIAT500X. Moteriškas jūsų kaprizas bus išpildytas: 350 litrų talpos bagažinė, 12 spalvų pasirinkimas, 4 varomieji ratai, panoraminis stoglangis. Pasimėgauti tokiu komfortu kelyje jums siūlo KRASTA AUTO KLAIPĖDA.

Už paramą organizuojant forumą dėkojame ir akių klinikai „Optikos centras“. Be finansinės paskatos organizuojant renginį klinikos vadovė Ramunė Juodienė nedvejodama sutiko renginio dalyves pamaloninti dovanų rinkiniais: kvietimais nemokamai pasimatuoti akių spaudimą, nuolaidų kuponais akinių rėmeliams, saulės akiniams ar oftomologo konsultacijai bei tomografijai.

„Optikos centre“ modernia ir tikslia diagnostine aparatūra atliekami kvalifikuoti oftalmologiniai tyrimai. Optiniu koherentiniu tomografu OCT tiriama akių tinklainė. Tomografija leidžia vizualizuoti tinklainės atskirus sluoksnius bei regimąjį nervą. Atliekant kompiuterinę perimetriją galima pastebėti įvairaus pobūdžio akipločio sutrikimus, kurie atskleidžia akių ligas. Esant susirgimams skiriamas terapinis, ortoptinis gydymas arba gydomieji akiniai bei kontaktiniai lęšiai. Visada skubančioms moterims akinius klinikos personalas pagamins vos per vieną valandą.

~

Pas BetęAr jau buvote Pasakų šalyje "Pas Betę"?
Verslias Klaipėdos moteris vienijanti organizacija „Ideju pakrante“ tęsia straipsnių ciklą apie veiklias klaipėdietes. Antrajame pasakojime Laura Sėlenienė kalbina vienintelio šalyje visą parą veikiančio vaikų laisvalaikio ir užimtumo centro „Pas Betę“ įkūrėją Jurgitą Jakumienę. Ji klaipėdiečių atžalų traukos centrą „Pas Betę“ įkūrė praėjusią vasarą, netrukus po Klaipėdoje vykusių "Išmani moteris" mokymų. Kviečiame skaityti straipsnį "Pas Betę".

Bizz TravelStartuojame! Išmanių moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ straipsnių ciklas: „Išmanių ir verslių klaipėdiečių sėkmės istorijos“. Pirmoji straipsnių ciklo istorija apie keliones. Tiksliau apie kelionių ir ekskursijų organizatorę Anitą Martutaitienę, kuri pomėgį pavertė pajamų šaltiniu. Anita Martu ryžosi samdomą darbą iškeisti į asmeninės gidės statusą. Sukūrusi kelionių ženklą „Bzz..travel“ naujoji verslininkė su savo klientais raižo Europos žemėlapį... Skaitykite visą straipsnį:
https://issuu.com/idejupakrante/docs/anita_bzztravel

Facebook

Design by: www.diablodesign.eu