Išmanių moterų asociacija "Idėjų pakrantė" 

Skambinkite mums: +37065609042 

 Elektroninis paštas: info@idejupakrante.lt

 

Klaipėdos Išmanių moterų VERSLUMO MOKYMŲ PROGRAMA

Tai intensyvus, 5 praktinių mokymų ciklas, orientuotas į moteris, norinčias startuoti versle arba gilinti žinias ir plėtoti jau turimą verslą. Sudalyvavus bent 4 iš 5 mokymų bus įteiktas mokymų baigimo pažymėjimas, patvirtinantis apie įgytas kvalifikacines žinias.

Įžanginiuose visos dienos mokymuose sužinosite apie itin efektyvią metodiką verslo idėjų generavimui, kurią galima pritaikyti tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus projektuose, siekiant, kad paslauga/ prekė / projektas maksimaliai atitiktų vartotojo lūkesčius ir sugeneruotų maksimalią naudą.
Vėlesniuose mokymuose praktiškai sužinosite, kokias inovatyvias rinkodaros priemones taikyti versle? Kas lemia efektyvius pardavimus? Kokie yra įtikinančio bendravimo metodai? Baigiamajame visos dienos renginyje visas dėmesys bus skiriamas asmeninių savybių ugdymui, kurios būtinos kaip oras mums, verslo moterims.

MOKYMŲ TEMOS IR DATOS:
2017 09 30. Mokymai su praktiniais užsiėmimais „Verslo idėjų generavimas. Inovacijų dirbtuvės. Design Thinking metodas“. Įžanginis visos dienos renginys su pietų pertrauka (Trukmė: 10 – 19 val).
Design Thinking metodas - leidžia apjungti technologijas, verslą, žmogiškąsias vertybes, kad būtų surastas skirtingus kriterijus atitinkantis problemos sprendimas. Įgyjami įgūdžiai, padedantys atsiskleisti kūrybiniam potencialui. Išmokstama įžvalgas bei nuojautas transformuoti į struktūrizuotas ir pritaikomas idėjas; Išmokstama į problemas pažvelgti kaip į galimybes ir sprendimų ieškoti kūrybiškai;
2017 10 10. „Inovatyvi rinkodara. Išmaniųjų technologijų, app'sų, socialinės medijos galimybių išnaudojimas versle“. Mokymai su praktiniais užsiėmimais (Trukmė 17.30 – 20.30 val).
2017 10 17. „Efektyvūs pardavimai“. Mokymai su praktiniais užsiėmimais (Trukmė 17.30 – 20.30 val).
2017 10 24. „Įtikinantis bendravimas“ Mokymai su praktiniais užsiėmimais. Dėmesio pritraukimas ir išlaikymas derybose, verslo susiitkimuose. Viešas kalbėjimas ir kūno kalba. (Trukmė 17.30 – 20.30 val).

Mokymai „Asmeninės savybės versle, saviugda, motyvacija. Komandos formavimas ir lyderystė“. Baigiamieji visos dienos mokymai su praktiniais užsiėmimais ir pietų pertrauka (Trukmė: 10 – 19 val).

LEKTORIAI: patyrę savo srities profesionalai. Netrukus skelbsime galutinį lektorių sąrašą.

KAINA. Viso mokymų ciklo (penkių mokymų) simbolinis mokestis dalyvei - 20 Eur. Įskaičiuota: 5 mokymai (2 mokymai visos dienos trukmės, 3 mokymai po 3 val. vakare), lektoriai, patalpos, priemonės, sertifikatai, maistas ar užkandžiai, gėrimai.

KAIP DALYVAUTI MOKYMUOSE?
1. REGISTRUOKITĖS: https://goo.gl/vv3irb
2. Tuomet sumokėkite 20 Eur dalyvės mokestį banko pavedimu į asociacijos sąskaitą:

Gavėjas: Asociacija „Idėjų pakrantė“
Įmonės kodas: 304167882
Banko pavadinimas: Swedbank AB
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr.: LT527300010145924271
Mokėjimo paskirtis: pvz.: Vardas, Pavardė, mokymų ciklas.

3. Gavę informaciją iš banko apie įvykdytą mokėjimą per 1-2 dienas Jums el. paštu išsiųsime patvirtinimo laišką apie SĖKMINGĄ registraciją į „Klaipėdos išmanių moterų verslumo mokymų ciklą“.

Organizatorius: Asociacija „Idėjų pakrantė“. Klauskite drąsiai: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  +37061041276.

*Dalyvės mokestis negrąžinamas.
** Šie mokymai rengiami įgyvendinant neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą "Klaipėdos miesto moterys, norinčios pradėti savo verslą ar plėtoti esamą", kurį iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

 

~

........................................................................................................................................................................................................................................................................................