Išmanių moterų asociacija "Idėjų pakrantė" 

Skambinkite mums: +37065609042 

 Elektroninis paštas: info@idejupakrante.lt

Sprendimą kurti verslą Lietuvos moterys dažnai atidėlioja dvejodamos savo žiniomis. Laimei, informacijos spragas užpildo specialiai moterų verslumui skatinti skirti renginiai ir projektai. Vienas tokių netrukus suburs ir verslias Klaipėdos regiono moteris. Antrą metą iš eilės uostamiestyje organizuojamas „Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017”.

 

VIETA: Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė (Pilies g. 4, Klaipėda).

DATA: 2017 m. gegužės 9 d., 16 val.

TEMA: Verslumo paslaptys: motyvacija, ateities tendencijos, pardavimai, rinkodara, komunikacija?“

BILIETO KAINA 20 €, Asociacijos „Idėjų pakrantė“ narėms bilieto kaina 12 €. 

Ne paslaptis, kad savo verslo imtis norinčios ar jau verslaujančios Klaipėdos regiono moterys žadina vyrų smalsumą. Į moterų profesinių ir asmeninių įgūdžių tobulinimo užsiėmimus neretai bando prasmukti ir stipriosios lyties atstovai. Pradžioje bandydavome išsisukti nuo vyrų draugijos, galiausiai pakeitėme taktiką ir į moterims skirtą renginį „Klaipėdos regiono išmanių moterų forumas 2017“ nusprendėme pakviesti visą vyrų desantą. Šiemet dauguma renginio pranešėjų – vyrai: verslo konsultantas, vadybos praktikas ir lyderystės mokymų treneris Gintaras Ignatavičius, komunikacijos ir rinkodaros ekspertas Linas Šiautkulis, sertifikuotas vadybos konsultantas, mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas.

RENGINIO IŠSKIRTINUMAS

„Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017“ skirtas verslioms moterims, kurios planuoja kurti savo verslą, plėsti jau turimą veiklą ir ieško naujų verslo nišų. Renginys išsiskiria sistemiškai sudėliota programa, nes atėjusios su verslo idėja dalyvės išeis su motyvacija ir planu, kaip tą įgyvendinti!  Didžiulę patirtį turintys lektoriai ir sėkmingi verslo atstovai pasidalins verslumo paslaptimis ir praktiniais patarimais rinkodaroje, pardavimuose, komunikacijoje ir pristatys ateities verslų tendencijas. Išmanioje kontaktų mugėje bus galima užmegzti vertingų kontaktų su potencialiais verslo partneriais ir klientais.

Jau antrus metus vykstantis "Išmanių moterų forumas 2017" kasmet pritraukia daugiau nei 100 renginio dalyvių, būrį rėmėjų ir partnerių. Forumas sulaukia visuomenės susidomėjimo ir žiniasklaidos dėmesio. Anot 2016 metais vykusio renginio dalyvių: „Išmanių moterų forumas paliko didelį įspūdį, nes iš kitų panašių renginių išsiskyrė verslia ir optimistine renginio nuotaika, įkvepiančiais pranešimais, profesionaliu organizaciniu darbu bei dešimtimis užsimezgusių naujų verslo kontaktų ir partnerysčių“.

KĄ SUŽINOSITE?

  • Kaip įsimintinai ir vienu žodžiu pristatyti save pirkėjams, partneriams ir investuotojams?
  • Kaip suvaldyti dėmesį ir įtaką versle bei asmeniniame gyvenime?.
  • Kokios yra ateities tendencijos, kurios lems verslo sėkmę?
  • Kaip motyvuoti save verslo startui ir judėti pirmyn po pirmųjų nesėkmių?
  • Kokių verslo paslapčių galime išmokti iš vyrų?
  • Ir svarbiausias klausimas - kas įkvepia mus, moteris, judėti pirmyn ir kurti?

Platesni pranešimų aprašymai ir detali programa čia: https://www.facebook.com/events/1593830027324638/

~

Plačiau apie 2016 metais vykusį pirmąjį forumą „Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2016”.

Asociacija "Idėjų pakrantė"„Barclays“ banko Jungtinėje Karalystėje atlikto tyrimo duomenimis 42 procentai moterų verslininkių  pradėjusios savo verslą besąlygiškai tikėjo jo suklestėjimu. Tačiau apie verslo pradžią dar tik svarstančias moteris dažnai kamuoja dilema, nuo ko pradėti.  Nors pastaruoju metu sąlygos moterims vystyti verslo idėjas tapo žymiai palankesnės, silpnąją lytį realizuoti savo idėjas stabdo nuostata, kad jos pristigs žinių.

„Naujam verslui sunkiausiai įsisprausti į rinką ir paskelbti žinią apie save. Rinkdamosis į verslumą skatinančius renginius, moterys gali palengvinti ir sutrumpinti šį procesą. Tokiuose susibūrimuose pasisemiama ne tik įvairiapusių žinių, o ir užmezgami naujam verslui gyvybiškai svarbūs kontaktai. Kuom verslas verslui gali būti naudingas, kaip buriantis palengvinti mažų įmonių kelią į verslo olimpą ir planuoju papasakoti savo pranešime gegužės 10 d. forumo dalyvėms“, – atviravo viena iš renginio organizatorių Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.

Jurgita yra forumą organizuojančios verslių Klaipėdos regiono moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ valdybos pirmininkė. Organizacija buvo įkurta norint įkvėpti moteris išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą, o jau vykdančias veiklą pastūmėti sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas. Kurti asociaciją pajūrio moterys suskato po 2015 m. pavasarį didžiuosiuose šalies mietuose vykusio mokumų ciklo „Išmani moteris“. Kaip tik jis paskatino ir pačią Jurgitą realizuoti kurį laiką brandintą jūrinių dovanų verslo idėją.

Kad moterims būtina profesionalų paskata, neabejoja ir forumo partnerio VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai. O, kad verslo idėjos greičiau taptų realybe, būtina pasitelkti išmanias technologijas.

„Verslui būtina sekti naujoves, jas pritaikyti savo veikloje. Patarimai ir įžvalgos iš patyrusių verslininkų suteikia galimybę greičiau ir efektyviau priimti sprendimus bei suprasti esamą rinkos situaciją“, - pažymi VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Raminta Kaleinikaitė.

Kaip versle pasitelkti išmanumą, forumo metu papasakos MONONY prekinio ženklo įkūrėja Ineta Česnulevičiūtė, įgyvendinusi vaikiškų drabužių ir vaikų mados vakarėlių verslo idėją. Forume – moters įžvalgos apie skaitmeninio verslo privalumus bei trūkumus ir apie tai, kurią verslo kryptį pasirinkti – internetinę prekybą ar tiesioginius pardavimus.

Asociacija "Idėjų pakrantė"

Nutrūktgalviškų startuolių vystytoja Reda Pazdrazdytė įtinkins moteris, kad net aplinkinių nuostabą keliantys verslo planai pasinaudojus minios finansavimo principu (angl. crowdfunding) gali gauti reikiamų lėšų ir būti įgyvendinti. Reda – nekilnojamojo turto bendruomeninių projektų vystytoja, projekto MB „Svencelės bendruomenė“ vadovė, investicinio projekto Islands.lt viena iš įkūrėjų.

Kaip išsiaiškinti, ar planuojama verslo idėja bus sėkminga, kaip identifikuoti pirkėjų mėgstamus ir jiems kuriančius vertę produktus, atviraus lektorius, patyręs koučeris, Aleksejus Žaltovski, žinomas kaip projektų „Talentų karta“, „Atradimai.lt“ bei „LapinoSkrynia.lt“ įkūrėjas.

O kad sunkiame verslo kūrimo procese moterys neprarastų motyvacijos, suklupusios atsistotų ir eitų toliau, įkvepiantį pranešimą „Čempionais per naktį netampama“ skaitys 17 metų vadovavimo patirtį turinti neurolingvistinio programavimo licencijuota trenerė, tarptautinių derybų komandų lyderė, patyrusi koučerė ir VICTORY CODE prekinio ženklo įkūrėja Viktorija Česonytė.

Už galimybę forume suburti verslias Klaipėdos regiono moteris asociacija „Idėjų pakrantė“ dėkoja generaliniam renginio rėmėjui  - automobilių verslo pradininkui Lietuvoje KRASTA AUTO KLAIPĖDA. Bendrovė ne tik parėmė renginį, o ir suteikė jo dalyvėms galimybę nemokamai išbandyti naujutėlaitį, išskirtinai moterišką visureigį FIAT500X. Moteriškas jūsų kaprizas bus išpildytas: 350 litrų talpos bagažinė, 12 spalvų pasirinkimas, 4 varomieji ratai, panoraminis stoglangis. Pasimėgauti tokiu komfortu kelyje jums siūlo KRASTA AUTO KLAIPĖDA.

Už paramą organizuojant forumą dėkojame ir akių klinikai „Optikos centras“. Be finansinės paskatos organizuojant renginį klinikos vadovė Ramunė Juodienė nedvejodama sutiko renginio dalyves pamaloninti dovanų rinkiniais: kvietimais nemokamai pasimatuoti akių spaudimą, nuolaidų kuponais akinių rėmeliams, saulės akiniams ar oftomologo konsultacijai bei tomografijai.

„Optikos centre“ modernia ir tikslia diagnostine aparatūra atliekami kvalifikuoti oftalmologiniai tyrimai. Optiniu koherentiniu tomografu OCT tiriama akių tinklainė. Tomografija leidžia vizualizuoti tinklainės atskirus sluoksnius bei regimąjį nervą. Atliekant kompiuterinę perimetriją galima pastebėti įvairaus pobūdžio akipločio sutrikimus, kurie atskleidžia akių ligas. Esant susirgimams skiriamas terapinis, ortoptinis gydymas arba gydomieji akiniai bei kontaktiniai lęšiai. Visada skubančioms moterims akinius klinikos personalas pagamins vos per vieną valandą.

~