+370-656-09042
Parašykite mums
info@idejupakrante.lt
Apie mus

„Idėjų pakrantė“ Klaipėdos Išmanių moterų asociacija Veikla: Asociacija vienija Klaipėdos regiono moteris, kurios aktyviai domisi verslumu, turi nuosavą verslą arba planuoja jį pradėti ir siekia žinių sėkmingai verslo plėtrai.

Asociacijos tikslai: o Įkvėpti moteris, išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą; o Skatinti mažus verslus turinčias moteris sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas; o Pastūmėti ieškoti netradicinių idėjų ir specifinių verslo nišų; o Suburti aktyvių verslu besidominčių moterų bendruomenę Klaipėdos regione; o Skatinti Asociacijos nares bendradarbiauti tarpusavyje ir susirasti naudingų verslo kontaktų, verslo partnerių ir kolegų. o Organizuoti mokymus, seminarus ir konferencijas, skatinančias verslumą. 

Kaip ir kada buvo įkurta Asociacija „Idėjų pakrantė“ ? Asociaciją „Idėjų pakrantė“ 2016 m. įkūrė Klaipėdoje vykusio projekto „Išmani moteris 2015“ dalyvės. Dešimties aktyvisčių grupė nusprendė pratęsti projekte vykdytas veiklas ir toliau burti aktyvias ir verslias klaipėdietes.

Asociacijos „Idėjų pakrantė“ direktorė Aida Breivienė Kontaktai aida.breivine@gmail.com Tel. +370 656 09042

Valdybos pirmininkė Deimantė Makarevičiūtė Kontaktai marketingas@idejupakrante.lt Tel. +370 616 50438

VALDYBOS NARĖS

Anita Špakauskė

Tinklaveikos vadovė

Kristina Martinkutė

Projektų vadovė

Laura Sėlenienė

Viešųjų ryšių vadovė

Monika Birškienė
Aurelija Tamošaitienė